Oprócz produktów dostępnych "od ręki" w naszym magazynie, oferujemy Państwu również szereg rozwiązań dostępnych na zamówienie, w pełni dostosowanych do wymagań Klienta. Każdy z poniżej opisanych produktów może być wykonany w oparciu o istniejącą specyfikację, lub też dopasowany do oczekiwań Klienta na drodze negocjacji i współpracy między producentem a odbiorcą końcowym. Zachęcamy do składania zapytań o nasze produkty!

Czapka ochronna ze ściągaczem gumowym BSC-70001 / Czapka ochronna standardowa BSC-70002 / Siatka ochronna na włosy z usztywnionym rondem BSC-71210 / Standardowa siatka ochronna na włosy BSC-1211


Zapewniają ochronę włosów i skóry głowy przed osadzaniem się pyłów i oparów, a także higienicznie zabezpieczają włosy pracownika, chroniąc środowisko pracy przed zanieczyszczeniem.

Rozmiar: Uniwersalny

Kolory czapek: Biały, niebieski, zielony, różowy, granatowy, żółty

Kolory siatek ochronnych: Biały

Kombinezon ochronny BSC-12001


Oferowane przez nas specjalistyczne kombinezony ochronne o kroju uniwersalnym (unisex), spełniające restrykcyjne normy czystości stosowane w laboratoriach oraz pomieszczeniach o wysokim standardzie higieny, wykonane są z włókna poliestrowego Tetron o grubości 50 DEN (a zatem nieco cieńszego, niż zazwyczaj stosowane w odzieży produkowanej na rynki europejskie), które stanowi bardzo popularny surowiec na mundury robocze szyte na potrzeby rynku japońskiego. Tetron cechuje się dużą wytrzymałością na rozciąganie i napięcia powierzchniowe, a jego delikatna struktura sprawia, że często używany jest jako zastępnik naturalnych włókien jedwabnych. Lekki połysk i śliska struktura materiału powodują, że zanieczyszczenia pyłowe nie przylegają do powierzchni kombinezonu, co pozwala na dłuższe utrzymanie go w czystości.

Kombinezony przeciwpyłowe są chętnie stosowane na stanowiskach pracy, gdzie higiena i porządek odgrywają kluczową rolę. Zapewniają kompleksową ochronę odzieży, skóry i włosów użytkowników przed brudem, kurzem, pyłami, pozostałościami odczynników, izotopów itd.

Wychodząc naprzeciw trendom ekologicznym, firma Blaston opatentowała również technologię chemicznego recyklingu butelek typu PET, z których tworzywa pozyskuje się włókna do produkcji kombinezonów, zachowujące wszystkie właściwości „oryginalnego” produktu. Z 13 butelek o pojemności 1,8 litra uzyskuje się materiał do produkcji jednego kompletnego kombinezonu.

Przy zamówieniu większych partii kombinezonów możliwe jest dokonanie modyfikacji oryginalnego kroju kombinezonu lub wymiana dodatków (napy, rzepy, zamki błyskawiczne) zgodnie z wymaganiami Klienta.

Do każdego z kombinezonów można dopasować kaptur lub maskę ochronną w wybranym kolorze.

Rozmiary: S, M, L, LL, 3L, 4L, 5L, 6L, 7L, 8L

Kolory: Biały, niebieskie, zielony, różowy, granatowy, żółty

Rękawiczki nylonowe BSC-85016 i BSC-85017


Wykonane z przędzy poliestrowej. Zapewniają precyzję ruchu, znakomitą chwytność i doskonałe czucie w palcach dzięki pokryciu końcówek palców (w wypadku modelu BSC-85017: także wnętrz dłoni) cienką, niełuszczącą się warstwą antypoślizgową z poliuretanu.

Nie zarysowują powierzchni i chronią ją przed pozostawianiem odcisków palców na dotykanych przedmiotach. Nie przepuszczają tłuszczu, potu ani wilgoci na zewnątrz, chroniąc powierzchnie aparatury i sprzętu laboratoryjnego przed przypadkowym zanieczyszczeniem przez użytkownika. Umożliwiają pracę na delikatnych powierzchniach bez obawy o ich zarysowanie lub pozostawienie odcisków palców.

Dopasowane do dłoni dzięki wygodnemu ściągaczowi. Technologia bezszwowa zapewnia dobrą przepuszczalność powietrza, elastyczność oraz wytrzymałość na rozciąganie, co skutkuje wysokim komfortem pracy i zwiększoną łatwością poruszania dłonią.

Przykłady zastosowania:
Kontrola jakości wyrobów. Prace montażowe wymagające dokładności i delikatności: przemysł elektroniczny, motoryzacyjny i farmaceutyczny. Mechanika precyzyjna. Konfekcjonowanie towarów. Czynności manipulacyjne przy elementach lekko zatłuszczonych. Praca z delikatnymi elementami i produktami (półprzewodniki, części elektroniczne). Prace laboratoryjne.

MATERIAŁY:
100% poliester.
Powłoka: 100% poliuretan.

Rozmiary : S, M, LL, L (7-10)
Kolory : Biały
Kolory ściągacza: Biały, zielony, szary, brązowy

© 2015 Blaston.